Recent Threads

#Prefabrik @Prefabrik #Prefabrikev @Prefabrikev #Prefabrikfiyatları @Prefabrikfiyatları #Prefabrikyapı @Prefabrikyapı #Prefabrikevler @Prefabrikevler ##Konteyner #Kabın

Prefabrik Bakımı Nedir Prefabrik Bakımı Nasıl Yapılır

'Prefabrik Hakkında Bilgiler' forumunda Admin tarafından 31 May 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Prefabrik Yardımcı Site Yetkilisi

  Katılım:
  23 Ara 2017
  Mesaj:
  76
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Meslek:
  Prefabrik
  Şehir:
  İstanbul
  Giydirme cephe kaplamaları farklı malzeme türlerine göre ayrı bakım gerektirebilir. Doğal ahşap ya da suni ahşap kaplama çözümleri muntazam bir cephe dizaynı oluşturmanızı sağlayabilir. Uygulanacak stil ve tarzdan, kullanılacak malzeme ve detay unsurlarına birçok faktör bütçeyi doğrudan etkiler. Maliyet ve fonksiyonellik bakımından avantaj sağlayan prefabrik konut projeleri, son derece modern ve şık konut projelerinin iskeletini oluşturabilir. Dış cephe kaplamaları yenilenebilir nitelikte olabilir. Değişimi sağlanan giydirme cephe kaplamaları birbirinden farklı sistemlerde dizayn edilebilir. Yapıda kullanılan malzemelerin dayanım gücü ve ömrüne bağlı olarak dönem dönem zedelenen kaplamalar ya da boyalar yenilenebilir. Uzun ömürlü bir prefabrik yapı için inşa sürecinde dayanımı kuvvetli malzemeleri seçebilirsiniz. İhtiyaç duyulduğunda zedelenmelere karşı önlemler alınmalı. Giydirme cephe malzemeleri muntazam bir görünüm sağlayacak şekilde prefabrik konut projelerinde kullanılabilir. Boyama ya da kaplama malzemeleri ile yenilenen konut cephesi yeni bir çehre sahip olabilir. Prefabrik konut projeniz için kullanılacak uygulama sistemleri, malzemeler ve bakım gibi kriterlere önem vererek yapının ömrünü uzatabilirsiniz.

  Prefabrik konut projelerini incelemek isterseniz, 'İlham verecek 30 prefabrik ev modeli' başlıklı yazımızdaki örnekleri gözden geçirebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş