Recent Threads

#Prefabrik @Prefabrik #Prefabrikev @Prefabrikev #Prefabrikfiyatları @Prefabrikfiyatları #Prefabrikyapı @Prefabrikyapı #Prefabrikevler @Prefabrikevler ##Konteyner #Kabın

Prefabrik ev Fiyatları ne kadara mal olur?

'Prefabrik Hakkında Bilgiler' forumunda Admin tarafından 30 May 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Prefabrik Yardımcı Site Yetkilisi

  Katılım:
  23 Ara 2017
  Mesaj:
  72
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Meslek:
  Prefabrik
  Şehir:
  İstanbul
  prefabrik-fiyatlari.jpg
  Prefabrik Fiyatları ve Prefabrik Yapılar Nekadar Eder Sorularınıza Karşı Aydınlatıcı Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz .

  Prefabrik evler
  , kullanım amaçlarına göre metrekare bakımından her alana yerleşebilen modüler yapı sistemleridir. Montaj edilecek parçaların plana göre doğru ve ölçülü olarak önceden hazırlanması ve yerinde monte edilmesi ile inşa edilir. Kısa sürede inşa edilen yapı sistemleridir, vakit kaybını önler. Pratik çözümler sunar ve ekonomik bir alternatiftir. Betonarme sistemler ya da çelik yapılara oranla prefabrik konutlar malzemelerine göre daha az maliyetlidir ve düşük bütçe ile inşa edilen örnekleri mevcuttur. Günümüzde prefabrik yapılar son derece modern ve şık konut projeleri için de ilham veren örneklere sahiptir. Geniş ya da uzun bir alan mesafesinde kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılayacak şekilde planlanabilirler. Bu yazımızda Türkiye'den prefabrik sistemlerle inşa edilen yapı örneklerine yer verdik.

  Prefabrik yapılar, tek katlı ya da çok katlı inşa edilebilirler. Malzemeler bakımından farklılık gösterebilir ve malzeme farkı bütçeyi doğrudan etkiler. Metrekare bakımından her plana uygun ve kullanıcı ihtiyaçlarını esas alacak şekilde tasarlanabilirler. Villa tipi prefabrik konut projeleri mevcuttur. Bir ailenin tüm ihtiyaçlarını muntazam karşılayacak prefabrik villa örneklerini inceleyeceğiz. Prefrabrik sistemlerde okul, kütüphane, ofis ya da farklı amaçlarla iş yeri projeleri için inşa edilebilirler. Prefabrik yapılar, geçici süreli inşa edilip demonte edilerek malzemeler tekrar kullanılarak yeniden inşa edilebilecek modüler sistemlerdir.

  Prefabrik Satış Marketi Sitemiz : http://www.prefabrikshop.com
   
  Son düzenleme: 12 Haz 2018

Bu Sayfayı Paylaş