Recent Threads

#Prefabrik @Prefabrik #Prefabrikev @Prefabrikev #Prefabrikfiyatları @Prefabrikfiyatları #Prefabrikyapı @Prefabrikyapı #Prefabrikevler @Prefabrikevler ##Konteyner #Kabın

Prefabrik Evler, Konteyner Evler, Modelleri ve Fiyatları

'Prefabrik Firmaları' forumunda Admin tarafından 15 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. Admin

Admin Prefabrik Yardımcı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Prefabrik
    Bir ev hayaliniz var ise bu noktada ideal ev olarak hayalinizi gerçekleştirmeniz için yanınızdayız. Hem kullanışlı hem şık hem de depreme dayanıklı bu evler sayesinde uygun fiyatlara yaşam alanınızı kurabilirsiniz.
    prefabrik-canakkale.jpg
    Yaz kış kullanıma uygun olan bu yapılar sayesinde güzel bir yaşam geçirmek mümkün. Bunun yanı sıra öncesinden tutar belirli olduğu için evi yaptırma aşamasında sürpriz rakamlar ile karşı karşıya kalmazsınız. Prefabrik evlerin net tutarlarını hesaplar bunun yanı sıra ek olarak oluşabilecek prefabrik ev fiyatınadâhil olmayan rakamları belirler ve bütçenizi buna göre ayarlarsınız. Bu noktada prefabrik ev fiyatlarını inceleme aşamasında iseniz en uygun prefabrik ev modelleri konusunda bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Oldukça şık aynı zamanda uygun bir prefabrik ev arayışı içinde iseniz doğru yerdep Prefabrikshop.com 'da sınız, demektir.

Prefabrik ev konusunda uygun olmayan imarsız arsalara ise konteyner ev modellerimiz ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.
    Konteyner evler hiçbir masraf gerektirmeyen her şeyi hazır ve kurulu hızlı yapı çözümleridir.

Prefabrik Ev Alırken nelere dikkat etmelisiniz?
    • Öncelikle Prefabrik ev alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur firmanın güvenilirliği tecrübesi ve hizmetinin kalitesidir.
    • Uygun Fiyatlar sizi asla aldatmasın, mutlaka alacağınız evde kullanılan malzemelere bakın, firmanın imalatını ve malzemelerin marka olup olmadığını öğrenin.
    • Kullanılan malzemelerde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde olmamasına dikkat edin
    • Çalışma şartlarını(sözleşmeyi) detaylı inceleyin ki iş bitiminde olumsuz sürprizlerle karşılaşmayın.
    • Firmanın yerini ve Üretim Tesisini görüp yetkilileriyle görüşün, konusunda uzman olup olmadıkları konusunda emin olun.
    • Satış sürecinde sözlü aktarılan taahhütlerin sözleşmeye (yazılı metne) doğru aktarıldığından emin olun.
    • Satış hizmeti sonrasında üretim ve montaj aşamasında profesyonel ekiplere sahip olmasına dikkat edin,
    • Size sunduğu hizmetler dışında eviniz tamamlandıktan sonra bir problem yaşadığınızda firmada muhatap bulup gereken çözümlerin hızlı bir şekilde sağlanabilmesi konusuna dikkat edin,
    • Deprem yönetmeliğine uygun yapılar olmasına dikkat edin,
    • Malzemelerin yangına karşı dirençli olması gibi dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır.
    FİRMAMIZ ;
    Prefabrike evler, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine, 19 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermektedir.

Prefabrik Konusunda verdiğimiz Hizmet ve Yapuları www.prefabrikshop.com internet sitemizde tedaylı bir şekilde bulabilirsiniz ...

Bazı Prefabrik Referanslarımızı Sitemizdeki Referans Sayfasında Görebilirsiniz: https://prefabrikshop.com/referanslarimiz
    Üretim Tesisimizi İnternet Sitemizdeki Üretim Tesisimiz Sayfamızdan Görebilirsiniz: https://prefabrikshop.com/Üretim Tesisimiz

Bu Sayfayı Paylaş