Recent Threads

#Prefabrik @Prefabrik #Prefabrikev @Prefabrikev #Prefabrikfiyatları @Prefabrikfiyatları #Prefabrikyapı @Prefabrikyapı #Prefabrikevler @Prefabrikevler ##Konteyner #Kabın

Prefabrik Shop'da Prefabrik Hakkında

'Prefabrik Hakkında Bilgiler' forumunda Admin tarafından 8 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Prefabrik Yardımcı Site Yetkilisi

  Katılım:
  23 Ara 2017
  Mesaj:
  76
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Meslek:
  Prefabrik
  Şehir:
  İstanbul
  prefabrikustabull.jpg

  Prefabrik, fabrikada parçaları hazırlanarak montaj edilecek yere nakil edilerek ve daha önce planlandığı gibi parçaları birleştirerek yani montaj çalışmasından sonra ortaya çıkarılan yapılara denir. Prefabrik, tek katlı yapılar ve çok katlı yapılara olarak inşa edebilirsin. Prefabrik ile sosyal tesisler, şantiye yapısı, hastaneler, kamplar ve aklınıza gelebilecek tüm yapıları ortaya çıkartmak mümkündür. İmalatı yerinde yapmak uzun ve zahmetlidir. İşçilik maliyeti de fazladır. Prefabrik kullanıldığında yani fabrikasyon üretim olduğunda donatı ve beton kalitesi yüksek olur. Aynı zamanda bu ekonomiktir. Birden fazla kalıp kullanılmak yerine tek bir kalıp ile binlerce ürün elde edilebilir. Tabii ki kalıp maliyetini bu durum düşürmektedir. Kısa zamanda işin bitirilmesine yardımcı olur. Ayrıca betonlardaki havaların alınmasını baskı tekniği ile daha sağlam şekilde betondaki su emme oranı azaltılır. Deformasyon engellenir. Daha sayılamayacak bir sürü faydası vardır. Prefabriklerin ömürleri en az 40 yıldır. 70 yıla kadar uzayan kaliteli yapılardır.

  Genelde aklımızda deprem evi olarak bilinir. Ne olursa olsun prefabrik yapılar yaz kış kullanılabilmektedir. Buna göre tasarlanıp üretilmektedir. Prefabrik yapılarda çelik ve çimento kullanılır. Ses ve ısı yalıtımları olmuş olarak gelir. Prefabrikler modüler olmasından ötürü önceden ihtiyaca göre üretilir. Çok pratik olmasından dolayı kısa sürede teslimi mümkündür. Esnek olduğu için depreme ve zemin kaymalarına dayanım sağlar. Her isteğine cevap verebilecek nitelikleri taşırlar. Odaları, balkonları, banyoları istediğin yere göre yerleştirebilirsin. Isı ve yalıtımları diğer yapılara göre daha kalitelidir. Her alana ve büyüklüğe göre üretimi söz konusudur. İstemediğin bölümü çıkarabilmesi ve değiştirmeyi de mümkün kılmaktadır. Prefabrikler çevreyi kirletmez ve rahatsızlık vermez. Tek katlı yapılarda zemine yapılan grobeton üzerine kurulum sağlanır. Çift katlı yapılarda radye temel üzerine kurulur.

  Gönderdiğin iş için teklif aldığın zaman usta ile iletişim kurabilirsin. Mesaj alanı aktif olacak. Buraya yazacağın tüm mesajlar iletişim kurduğun usta tarafından görülmektedir. Dekorasyon, boya badana gibi işlerde ustalarımıza soru sormak çok kolay. Ve detay almak için özel mesaj gönderebilirler. Prefabrikshop.com ile tüm prefabrik işlerini kolayca halledebilirsin.

  Prefabrik Satış Montaj Söküm Sitesi: www.prefabrikshop.com
   

Bu Sayfayı Paylaş