Recent Threads

#Prefabrik @Prefabrik #Prefabrikev @Prefabrikev #Prefabrikfiyatları @Prefabrikfiyatları #Prefabrikyapı @Prefabrikyapı #Prefabrikevler @Prefabrikevler ##Konteyner #Kabın

Prefabrik Shop'tan her bütçeye uygun prefabrik evler

'Prefabrik Haberler' forumunda Admin tarafından 24 Tem 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Prefabrik Yardımcı Site Yetkilisi

  Katılım:
  23 Ara 2017
  Mesaj:
  76
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Meslek:
  Prefabrik
  Şehir:
  İstanbul
  Prefabrik Shop her bütçeye uygun prefabrik evler.jpg
  Prefabrik Shop'un Satış ve Pazarlama Müdürü Aziz Kaynar, insanların artık daha sakin bir yaşam ve daha yüksek yaşam kalitesi arzuladığını, ihtiyaçlarını minimize edip doğayla ve çevreyle barışık bir hayat sürdürmek istediğini ifade etti.

  Kaynar, yaptığı yazılı açıklamada, metropollerde yaşayan birçok insanın bir sahil kasabası ya da köye yerleşme hayali kurduğunu, insanların yüksek katlı binalar, stres ve trafikle boğuştukları büyük kentlerden sıkıldığını söyledi.

  Yoğun iş temposundan sıkılan insanların daha yaşanası, sevimli ve huzurlu olabilecekleri evler istediğini belirten Kaynar, şunları kaydetti:

  "Bu evlerde her şeyi minimize ederek büyük pencereleri, her yerden dışarıya çıkabilecekleri kapıları olan, büyük balkon ve verandaları bulunan doğayla bütünleşen evler tasarlamamızı istiyorlar. Prefabrik Shop olarak istenilen yerde, istenilen projeyle, modern mimariden klasik mimariye istenilen özelliklerde farklı seçenekler sunuyoruz. Prefabrik konutların çehresini değiştirerek kaynaksız yapı teknolojisi, fibercement & Betopan cephe kaplamaları ve butik konut projeleriyle prefabrike yeniden şekil vermeyi amaçlıyoruz. Bu üretimleri, prefabrike yapı sektörüne getirdiğimiz kaynaksız yapı teknolojisi ve fibercement & betopan teknolojisi ile A1 sınıfı yanmaz, sudan etkilenmez cephe ve tavan kaplama malzemeleri kullanarak gerçekleştiriyoruz."

  İnsanların artık daha sakin bir yaşam ve daha yüksek yaşam kalitesi arzuladığını, ihtiyaçlarını minimize edip doğayla ve çevreyle barışık bir hayat sürdürmek istediğini ifade eden Kaynar "Sürdürülebilir imalat teknikleri, daha az fire veren doğa dostu malzemeleriyle prefabrik binalarımız, insanlara arzu ettikleri huzuru ve güveni dört mevsim yaşatmayı hedefliyor." dedi.

  - "15 bin liradan başlayan fiyatlarla herkesin bütçesine ve hayaline uygun ev var"

  Prefabrik binaların diğer alternatif üretim şekillerine göre daha ekonomik, seri, pratik, kolay imalat ve montaj yapılabilen, gerektiğinde sökülüp takılabilen özellikleri dolayısıyla tercih edildiğini belirten Kaynar, Prefabrik Shop'un her türlü iklim koşuluna uygun tasarım yapabildiğini ve ürettiği prefabrik evlerin bakım gerektirmediğini kaydetti.

  Binanın özelliklerine bağlı olarak değişmekle birlikte 1 ila 4 hafta arasında üretim ve montajları tamamladıklarını bildiren Kaynar, "Maliyetler, kurulacak bölgenin iklimine, mesafesine, binanın özelliklerine bağlı olarak değişmekle birlikte 15 bin liradan başlayan fiyatlarla herkesin bütçesine ve hayallerine uygun evler sunuyoruz." ifadesini kullandı.

  Satış Sitemiz: www.prefabrikshop.com
   
 2. salihliprefabrik

  salihliprefabrik Yeni Üye

  Katılım:
  26 Oca 2019
  Mesaj:
  24
  Alınan Beğeniler:
  2
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  salihli

Bu Sayfayı Paylaş