Recent Threads

#Prefabrik @Prefabrik #Prefabrikev @Prefabrikev #Prefabrikfiyatları @Prefabrikfiyatları #Prefabrikyapı @Prefabrikyapı #Prefabrikevler @Prefabrikevler ##Konteyner #Kabın

Prefabrik Yapılar Neden diğer sistemlere oranla daha ucuzdur?

'Prefabrik Hakkında Bilgiler' forumunda Admin tarafından 30 May 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Prefabrik Yardımcı Site Yetkilisi

  Katılım:
  23 Ara 2017
  Mesaj:
  72
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Meslek:
  Prefabrik
  Şehir:
  İstanbul
  Prefabrik-Ev.jpg
  Prefabrik Yapılar İmalat Montaj ve Boyama Süreleri Kısadır Betonarme deki kadar Personel Çalışmaz ve Prefabrik Yapıların Hızlı Montajı Hem zamanı hemde bütcenizi kısaltır .


  Prefabrik ev fiyatları, betonarme sistemlerden çelik yapı sistemlerine daha düşüktür. Ekonomik açıdan avantaj sağlayan özelliklere değinecek olursak kısa sürede montajlama yapılarak iş yükü ve süresini büyük oranda düşürmesini sayabiliriz. Adı üzerinde fabrikasyon ürü olan malzemelerin önceden çizilen planlara göre doğru ve ölçülü hazırlanması ve yalnızca yerinde kolaylıkla monte edilerek iş yükü ve süresini en aza indirgemesi bu işi ekonomik yapan sebepler arasında yer alıyor. Prefabrik ev neden ucuz diye bakarsanız, kolay işçiliğin burada önemli bir faktör olmasını hatırlatabiliriz.

  Kurulum önceden planlanır. Dolayısıyla vakit kaybı en aza indirgendiği gibi iş yükü hafifler ve işçilik masrafları azalır. Pratiklik ve basit kullanım özellikleri ile zaman kazancının yanı sıra hata payını minimuma düşürür. Önceden belirlenen doğru ölçülerle hesaplanan ve hazırlanan her yapı elemanı, monte edilirken sorun oluşturmaz ve inşa sürecinin aksamadan ilerlemesini sağlar. Birçok yönden kazandırdığı avantajları ile maddi açıdan cebinizi yakmayacak ölçülerde bir sonuç ortaya çıkar.
   

Bu Sayfayı Paylaş